Jeď abys žil...a žij abys jel...

Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Cestovatelská beseda

28.4. je v Heřmanově Městci beseda s cestovatelkou motorkářskou Dominikou znamou i z cestování se žlutými Trabanty o její motoceste po japonsku

Datum
Vložil
Titulek

Retro garaz

9.4. v sobotu je v Lysá nad Labem retrogaraz

Datum
Vložil
Titulek

Beseda Jarda simy

Ve středu 23.3. v 19.00 hod.je v kutny Hoře v arciděkanství v Jakubsky ulici beseda s Jardou,kdo má zájem ať se ozve

Datum
Vložil
Titulek

Vyrocka

Nezapomente v sobotu 5.3. v17.00 na klubovne

Datum
Vložil
Titulek

Upozornění

Na kalendář akcí jsem dal návrh na několik tradičních akcí,tak se na to podívejte a ozvěte se

Datum
Vložil
Titulek

Re: Brno

Pokud se rozhodneme pro vlak, je nejvýhodnější R Vysočina z Čáslavi v 7:07 - Brno 9:40. Na trati ČT-Brno je rekonstrukce.
Zpět Brno - Čáslav 14:20, 15:20, 16:20, 17:20

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Brno

Tak přátelé dnes na motorkářích psali,že motosalon je letos také zrušen,takže v sobotu na vyrocce

Datum
Vložil
Titulek

Re: Upozornění

MOTOSALON Brno letos nebude. Náhradou bude MOTOVÍKEND Brno 8. až 10.4. To jen k doplnění kalendáře akcí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Upozornění

Jo to je pravda,to by se už možná dalo i na moto

Datum
Vložil
Titulek

přání

Krasne proziti svatku vanocnich,hodne darecku pod stromeckem a hodne stesti,zdravi a domaci pohodu v novem roce preji Martin a Olča

Datum
Vložil
Titulek

Re: přání

Díky taky si to užijte si a brzo na moto

Datum
Vložil
Titulek

Akce vyjizdka

Kdo by se chtěl v sobotu 30.10. projet,tak sraz je v 10.00 h.b.kovarove u mě a jelo by se na kafe do morkarskeho doupěte do HumpolcE, treba , nebo kamkoliv

Datum
Vložil
Titulek

Předvánoční posezeni

Pratele dne 3.12. od 17.00 hod je v hospodě Pod Lipou v Nasavrkách předvánoční posezeni SCN. Dejte mě vědět kdo a s kým přijdete kvůli počtu účastníků.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Předvánoční posezeni

Malá chybka se bloudila,opravují je to v sobotu 4.12. v 17.00h

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Předvánoční posezeni

Ahoj všichni.
Tak, jak rozhodla vláda, všechny akce jsou pouze pro očkované a to ještě za určitých podmínek. Já ani Laďka očkovaní nejsme a zatím tak neučiníme. Tím pádem se nemůžeme účastnit.
Přejeme všem očkovaným v posledních šesti měsících dobrou chuť a předvánoční pohodu. Třeba bude zase líp.
Pavel a Laďka

Datum
Vložil
Titulek

Zakončovacka a poslední pocouranicko

V sobotu 9.10.2021 se uskuteční zakončovacka,sraz v 10.00 u klubovny,večer posezení na klubovně.
Týden poté,tj. 16.-17.10. pokud bude zájem by bylo poslední pocouranicko po Vysočině s přespání třeba podmitrov,bude upresneno, zájemci o pocouranicko hlasitě se mě co nejdříve nejlépe do neděle 19.9. abych mohl zajistit noclehy

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zakončovacka a poslední pocouranicko

Zakončovačka pochopitelně ano. Pocouráníčko je horší. Následně odjíždíme na krátkou rekreačku a tak pouze jízda. Spaní ne.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zakončovacka a poslední pocouranicko

Ahoj pokud se budete chtit trochu projet přijedte do Benátek nad Jizerou jedu tam motokros veteranů.Martin

Záznamy: 73 - 90 ze 94

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.