Jeď abys žil...a žij abys jel...

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Luže - hody

Středověké hody v sobotu 14.10. V Luži na náměstí v restauraci Vídeň . Sraz v 11.30 v Luži. Rezervace zajištěna. S sebou prázdné žaludky a velký peníz :=)

Datum
Vložil
Titulek

Náhrada pocouráníčka

Včera na zakončovačce bylo většinou rozhodnuto, že se nepojede Podmitrov, ale v sobotu se vyrazí na vepřové hody a večer posedí na klubovně. Protože já nepojedu, protože jsem vytížen na pracech na stavbě a budu mít na sobotu pracanty, tak se s veškerými informacemi obracejte na Pavla nebo Utaha, kteří akci zajišťují.

Datum
Vložil
Titulek

Pocouráníčko

Letošní pocourání je 14.10. a předběžně je zajištěn Podmitrov. Potřebuju njpozději do zakončovačky vědět počet lidí na zajištění noclehů. Tak se ozvěte.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pocouráníčko

Tak zatím se ozval Pavel,Wilda,Láďa z HK a Zdeny, co ostatní?

Datum
Vložil
Titulek

Vzkaz

Volal Oskar, že zítra jde dcera Monika na operaci kyčlí, tak jí držte palce, ať to dobře dopadne a může se zase posadit na motorku. Oskar všechny pozdravuje.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Vzkaz

Ahoj všem kdo me znají a v úterý si aspoň chvilku vzpomněli. Operace dopadla na výbornou, mám krásnou novou kyčel. Par dni už i chodím a všechno se hojí jak ma. Když to všechno bude pokračovat dobře za pul roku mi vymění i tu druhou a pakuž bych si na tu motorku snad po letech zase mohla sednout. Mějte se všichni krásně. Monika

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Vzkaz

Ahoj kluci mějte se krásně! Esli se to fšecko krásně podaří a vydaří, toš se těšte fšecí, že se ešče fšecko ke krásnýmu a dobrýmu obrátí a naša Moninka bude ešče zachovávat naše kamarádství s Nasavrčákama! Třebas aj beze mě"!!! Nebo enom na 50ccm! Ale pevně věřím temu, že bude! To uš je zakořeněný! V Nasavrkách!!!
Toš tak. Temu věří Váš Oskar2.!


Datum
Vložil
Titulek

Zakončovačka

Přátelé zakončení sezony se blíží. První akcí je Vlastějovice a říkal Martin, že se zatím nikdo od nás nenahlásil, tak se mu ozvěte, protože pro organizátora není nic horšího, než když neví kolik lidí přijede. K naší zakončovačce- proběhne v sobotu 7.10.2017, odjezd na vyjížďku v 10.00hod. Natáhněte si budíka, na nikoho nebudem čekat. Trasa vyjížďky bude na Lichnici, kde je nově postavená nějaká věž asi jako vyhlídka, prý je to pěkný a pak by jsme zajeli do nově otevřeného hasičského muzea v Kočím a pak podle počasí zpět buď nejkratší cestou nebo nějakou oklikou. Na klubovně nás bude čekat náš známý řezník s dobrýma pochoutkama z prasátka, taky soudeček pivka a harmonikář se sprostonárodníma písněma, ubytko na škole zajištěno, něco i na klubovně možné, tak se ozvěte, ať víme kolik nás bude. A ještě mě co nejdřív napiště nebo zavolejte, kdo by měl zájem jet na pocouráníčko se spaním na Podmitrově, abych to zajistil. Snad nemá problém někdo zvednout telefon a nebo zde napsat.

Datum
Vložil
Titulek

JAWA setkání

Zdravím všechny, ve svátek 28.na Václava se koná setkání Českých motocyklů 10 km od Nasavrk,v Prostějově u Lukavice. Zorganizovali je Jawisti z Brna na ranči, kde je také tuto sobotu 9. září country odpoledne od 15 hod. Občerstvení zajištěno !Máme bezva příležitost poznat Brňáky kousek od Nasavrk !Detaily upřesním.

Datum
Vložil
Titulek

Vlastějovice

Ahoj všem, letos Vlastějovice 22.-24.9. ,ubytování ve 2-lůžkových chatkách (lůžkoviny jsou) ,polopenze osoba-víkend 650,-kč. Kdo má zájem, pište nebo volejte do 17.9. (počet osob ,nocí a které). Jako každý rok možnost v sobotu večer tatarák na objednávku ,dejte vědět počet porcí. Potvrďte doručení emailu. Díky s pozdravem Martin a Olča
tel.734173384

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode