Jeď abys žil...a žij abys jel...

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Tombola

Předem dodatečná gratulace oslavencům a otázka k zábavě - bude se vám hodit pár drobností do tomboly? J.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Tombola

Urcite,predem dik a kolik vas dorazi z jedli,?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Tombola

Já s Janou dorazíme odpoledne na zábavu, ostatní nevím. J.

Datum
Vložil
Titulek

informace, může se hodit


s řidičským průkazem skupiny B můžete řídit skútr 125 automat pouze v České republice nebo v zemích, které přijali stejnou vyhlášku. Rakousko mezi tyto země nepatří. Třeba na Slovensku můžete se skupinou B řídit motorku sk. M1, ale musíte mít řidičský průkaz starší než 3 roky.

Datum
Vložil
Titulek

Zahajovačka a večerní zábava + tombola

Jen pro připomínku. Dne 21.4.2018 v 9.00 hod. se sejdeme na klubovně na společnou vyjížďku, kterou oficiálně zahájíme letošní sezonu. Cíl se upřesní podle aktuálního počasí. Večer potom ve 20.00 začíná tradiční taneční zábava s naší kapelou Staré Klády v hotelu na náměstí. Nezapomeňte proto na to, že musíme sehnat dost věcí do tomboly, tak se snažte, jako každý rok nebo i více.

Datum
Vložil
Titulek

Brigádička a oslava narozenin

Všechny členy klubu a zvané přátele si já a Líba dovolujeme pozvat na společnou oslavu 110 tých narozenin a abyste si to taky zasloužili, tak jsme to spojili s dopolední brigadičkou na klubovně. Takže kdo může a není z velké dálky vyrazí ráno na 9.00 hod. v montérkách a pak se na 17.00 hod. dostaví /třeba v těch samejch montérkách/ a s námi trochu popije a poklábosí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Brigádička a oslava narozenin

Jen jsem zapoměl termín a to je sobota 14.4.2018, jsem to ale sklerotik.

Datum
Vložil
Titulek

U vás na stránkách taky chcípl pes

Nazdar kamarádi,
od tý doby se frončaftujete s Rusákama, tak je tu dost mrtvo..........

Hmmmmm........

Zdárec Alik

Datum
Vložil
Titulek

Re: U vás na stránkách taky chcípl pes

Voni ty ruský klůcí nám sem asi prdli nějakej novičok nebo co...a starej Putin nám do toho pořád kecá jak v americe do voleb...a k tomu ten americkej chemtrails...ale nás neumořej...neboj Aldo...

Datum
Vložil
Titulek

Vyvážení sajdy.

Ahoj Jirko!
No dobře, toš se ešče přidám aj já. I gdyž mě s mojú saidú v Nasavrkách nigdo neviděl. Ale tech skušeností mám fest! Gdysi dávno gdyž sem si pořídil saidu, toš sem taky pár dní jezdil s měchem pšenice v saidě! Ale potom sem si zvykl a nebyl problém s ničím ! Esli sem měl plnú saidu nebo bez skořepiny, toš sem jezdil jak po třech, tak aj po dvoch kolech. Nejbezpečnější bylo, gdyž sem místo skořepiny měl závodní motokrosovú motorku s výbavú a jel třeba do Třemošnice na závod mistrovství ČSSR!
Fšecko se motá od skušeností a nastavení motorky a saidy! Nedá se neco nastavit a bude to dobrý!!!
V davých podmínkách se to dá nastavit tak, že to pojede samo a rovně! Ale esli tam neco naložíš, toš je to úplně o nečem iným a uš to nastavení neplatí!!!
Teda sem se rozkecal, ale je to tak beze zbytku. Časem mě dá kamarád za pravdu! Toš tak, nech nás přibývá s třema kolama!!! Pozdrav aj fšeckým v Nasavrkách a po celej republice od Oskara 2.!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode