Jeď abys žil...a žij abys jel...

Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Zakoncovacka 2023

V sobotu 7.10.2023 v 10.00h.je odjezd od klubovny na vyjížďku.pojedem do Proseče do muzea dýmek,kdo nebude chtít do muzea je vedle cukrárna s pekárnou. Pak vyrážíme do Borovy na oběd a dle času v Pasekách můžeme zastavit před nebo po obědě na rozhledně Terezka. Z oběda pojedeme do Nových Hradů. Zde dle chutě lze navštívit oboru s jeleny a daňky,zámeckou zahradu,muzeum motokol nebo si dát kafe v zámecké cukrárně nebo bistru má náměstí
Poté dojedeme hromadně nebo každý sám zpět na klubovnu,kde bude posezení s klobásou a pivem

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zakoncovacka 2023

Bylo by dobré se ozvat,kdo pojede

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Zakoncovacka 2023

rád pojedu

Datum
Vložil
Titulek

Podolská jizda

V sobotu 23.9.poradaji kluci v bílém Podolí vyjížďku od 10.00hod.na hřišti. Kdo by měl zájem ať se mě ozve nebo tam dorazí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Podolská jizda

Kdo pojede,tak v půl 10 na benzínce v hermanaku

Datum
Vložil
Titulek

Pucher- dožínky

V sobotu 26.8. je v obci Pucher u Čáslavi setkání veteránů,burza a ostatní technika podobně jako bylo 8.5.kdo by chtěl jet,tak v 9.00hod.na benzínce v hermanaku

Datum
Vložil
Titulek

Víkendové akce

Tento víkend je několik akcí.predne Melechovsky okruh v Ledči n.s. od 18.do 20. 8. Dále je tradiční setkání veteránů ve Žďárci u Skutče a také v sobotu v obci Krásné je sraz babbet.

Datum
Vložil
Titulek

Svratka retroden

V sobotu 12.8. je ve Svratce retroden od 13.00hod. kdo by měl zájem jet ať zavola

Datum
Vložil
Titulek

Instrukce k dovolene

Tak kdo pojede v pondělí tak v 9.00 hod.na benzínce v heřmánku. Jedeme všichni na solovkach. Petr Tůmu že zdrav.duvodu nejede a sám na sajde nepojedu. Kdo by chtěl jet už v neděli,tak ať se spojí s wilikem a domluví se v kolik se tam sejdou, protože Wilda jede už v neděli. Mám pár typů na výlety,ale něco si zkuste vymyslet a domluvíme se nebo si každý může najít svůj program a večer se vždy sejdeme, záleží na domluvě

Datum
Vložil
Titulek

Klubová dovolená 2023

Termín dovolený se blíží a tak potřebují upřesnit,kdo má zájem a závazné mě potvrdí svoji účast. Dovca bude jako vloni na chatě na Moldavě od pondělí 7.8. do pátku

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klubová dovolená 2023

Jedu

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klubová dovolená 2023

Jedu já(Karel) a Petr Polivka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klubová dovolená 2023

Jede wilik se zdenčou autem,vezme nám pivo

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klubová dovolená 2023

Nezapomeňte si udělat připojištění do Německa na úterý až čtvrtek

Datum
Vložil
Titulek

Svratouch

V sobotu 22.7. 2023 je v obci Svratouch u muzea motocyklů tradiční setkání veteránů. Jsou zde traktory,auta i motorky a doprovodný program. Já se pojedu podívat jen na dopoledne. Kdo by chtěl jet se mnou,tak sraz v 9.00hod na benzínce v Nasavrkách

Datum
Vložil
Titulek

Nedělní vyjížďka

Kdo má zájem,tak v neděli 25.6. v 9.30h.sraz na benzínce ve Slatiňanech a jeli by jsme na vyjížďku do Rychnova n.kn.kde je výstava k výrobě Velorexů,pak by jsme dali někde oběd a někudy zpět domů,ev.jeste se někde stavime

Datum
Vložil
Titulek

Re: Nedělní vyjížďka

NEPOJEDETE NĚKDE V OKOLÍ CHOCNĚ ?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Nedělní vyjížďka

Se Švejkem jsme domluvený na půl 11 u galerie v rychnove

Záznamy: 19 - 36 ze 94

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.