Jeď abys žil...a žij abys jel...

Diskuzní fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Předvánoční posezeni 2022

Poledňáci 2x na 3.12.2022

Datum
Vložil
Titulek

Poslední pocouranicko

Kdo by měl zájem o poslední pocouranicko 15.10. v sobotu mám předběžné zajištěno ubytování pro 10 lidí - bez bab,v případě zájmu upřesním, vyjížďka,večer posezení s jídlem a pitím,přespání.

Datum
Vložil
Titulek

Zakončovacka 2022

Připomínám zakončovacka 8.10.sobota odjezd 10.00h.kam zatím nevím,nápady vítám.odpol. bude gril kejta od Švejka resp.Adely,která slavi40tiny,dárečky s sebou

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zakončovacka 2022 doplneni

Dodatek-jeste jedny narozky se budou slavit a to 50tiny Turba ,dárek skusime vymyslet

Datum
Vložil
Titulek

Harley Davidson FLHT Electra Glide EVO s postranním vozíkem

https://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/harley-davidson/harley-davidson-flhtc-electra-glide-classic/harley-davidson-flht-electra-glide-evo-s-postrannim-vozikem-1783720.html

Datum
Vložil
Titulek

Dovolená 2022 akce

Na středu 10.8. 12.30 hod jsem pro nás zamluvil prohlidku hráze přehrady Flaje

Datum
Vložil
Titulek

Dovolená 2022

Ti co se letos přihlásili na klubovou dovču se sejdou v 9.00hod.na benzínce v Heřmanově Městci. Pojedeme ve směru Čáslav, Kolín,Poděbrady Mělník, Litoměřice,kde se můžem v případě zájmu stavit v auto-moto muzeu v Terezíně a zde se najíst a pokračovat dál na Lovosice,Teplice hrob a moldava. Cíl je chata ev.c.3,kde budem bydlet. Pokud Péťa Tůmu dá dohromady sajdu pojedeme na sajdach(já,Petr a Petr,když ne pojedeme na sólech. Je to cca 200km. V chatě je vše,tj.8 postelí,dek, polštářů a povlečení takže vám stačí oblečení,plavky,hygoska a peníze

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dovolená 2022

Pokračování: Wilda se zdenou jedou sami autem,sejdem se až tam. Poveze pivo a výčep,Hospoda tam je,ale asi 2km,je tam i krám. Mám několik míst kam se podívat,ale když bu de mít někdo nějaký nápad,tak ho nezapomeňte

Datum
Vložil
Titulek

Akce v srpnu

Klubová dovolená 8.8.,přihlášeným sdělíme info cca týden před odjezdem,dále o vikendu19.8. -21.8. je tradiční melechovsky okruh v ledci n.s. a další víkend sraz čs.moto v Huntířove

Datum
Vložil
Titulek

Svratouch

Tuto sobotu tj.16.7. se v obci Svratouch koná setkání veteránů. Byl jsem tam už 2x a dobrý. Kdo má zájem ať se ozve,jedem s Lubošem.

Datum
Vložil
Titulek

Motorkářské doupe

Zítra a v neděli je od 10 do 17 v motodoupeti v Humpolci předváděcka jawy Týnec s možností se projet,kdo má zájem může se tam zajet podívat,já pojedu zitra kolem 9,kdyby se chtěl někdo pridat

Datum
Vložil
Titulek

Ledce

V sobotu 11.6. je v Ledcích(uHK) sraz jawicek a českých moto,kdo má zájem ať se ozve

Datum
Vložil
Titulek

Dovolená 2022

Přátelé,kamarádi,jak jsem psal kolečkem,tak termín letošní dovolené,jak jsme se domluvili na Výrovce, je letos od pondělí 8.8.2022 do pátku 12.8. tj. 4 noci. Zatím mám v obzoru dvě možná ubytování,oboje na Vysočině,tak to nebude nijak daleko a budem jezdit po okolí. Potřebuju od každého vědět a to nejlépe do neděle kdo pojede,s kým a na jak dlouho,abych mohl příští týden domluvit nějaké ubytování. Buď mě zavolejte nebo napište sem

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dovolená 2022

Přihlašuji se na Dovolená 2022 od 8.8 do 11.8. na 3noci. Polívka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Dovolená 2022

Tak přátelé,na letošní dovolenou se zatím přihlásil (čekal jsem ještě o týden dýl)jen Honza s Libou,Peta Polívka,FandaG,já a Péťa Tuku,takže to objednám a udám sem číslo na zvolený kemp(ještě nevím který bude volný) a když si to někdo rozmyslí,tak si to zajistí sám.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Dovolená 2022

Tak jsem zajistil chalupu na letošní dovolenou. Je to v obci Moldava v Krušných horách. Máme ji celou pro sebe. Je tam přesně 8 postelí pro nás 8 co jsme se přihlásili tj. Utah s libou,wilící,Petr polívka,Petr Tůma,já a fanda g. Když by někdo přijel dodatečně tak si musí vzít spacák karimatku ev.stan nebo si zajistí ubytování sám třeba v penzionu Florian

Datum
Vložil
Titulek

Pucher 2022

Kdo má zájem,tak v neděli 8.5.2022 je každoroční setkání veteránů v Pucheri u Čáslavi. Sraz v 8.30 hod.na benzínce v Heřmanově Mestci

Datum
Vložil
Titulek

Zahajovacka

V sobotu 23.4. zahajovacka na klubovně v 9.30h. více v sekci kalendář akci

Záznamy: 55 - 72 ze 94

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.